Знижка 20% на окуляри марок:

Benetton
Dolce & Gabbana
EXTE
Iceberg
Ray-Ban

Перманентний татуаж


кому можна робити

Татуаж можна робити завжди і в різному віці. Татуаж - це не тільки яскравий колір та повнота губ, корекція брів, чіткість очей.

Татуаж  - це №1 для пацієнтів з деформаціями, рубцями, порушеннями симетрії; пацієнтам з алопецією (відсутністю волосся) в ділянці брів, повік.

протипокази

Татуаж практично не має протипоказів. В поодиноких випадках, коли я не став би його робити, - це коли пробний малюнок маркером не додає шарму пацієнтові.

Я ніколи не проводжу процедуру вагітним, породіллям та в період лактації. Не можна робити процедуру мікропігментації пацієнтам, котрим проводилася трансплантація органів або тим, хто отримує імуносупресивну терапію.

Що стосується герпесу, деяких шкірних захворювань... – це умовні протипокази. Я їх взагалі не вважаю протипоказами. Людина, яка робить татуаж, чи спеціаліст з перманентного татуажу, повинен завжди враховувати ці «протипокази», правильно підготувати пацієнта, вибрати потрібний час, щоб все пройшло благополучно та пацієнт залишився задоволений результатом, а проведена процедура не відбилася на здоров’ї.

як виглядає процес

  • Обговорення показів, протипоказів, побажань до майбутнього вигляду, власне процесу мікропігментації, можливої потреби в знечуленні, догляду за татуажем
  • Підбір форми та тону. Одобрення пацієнтом форми, кольру, техніки.
  • Власне процедура (тривалість індивідуальна і становить від 15 хвилин до години).
  • Консервація заживляючим кремом ділянки де проводилася мікропігментація.
  • Документування номеру чи кольру пігмента, який застосовувався,  техніки виконання, індивідуальних особливостей, якщо такі були.

чим  це робиться та що використовується

Користуюся в роботі професійними апаратами :

  • «COLOR MASTER», MLW Intermed, Німеччина
  • «Iban Ergal - By Lauro Paolini» Італія

Використовую високомолекулярні гліцеринові пігменти для перманентного макіяжу

  • «Swiss Color», Швейцарія :

який вигляд після процедури

Вигляд пацієнта - сугубо індивідуальний. Проте, завжди є мінімальне почервоніння, незначний набряк ( на губах набряк  більший, особливо якщо тонуються всі губи (розтушовка)). Больові відчуття практично відсутні.
Всі ці тимчасові незручності проходять, в більшості, на протязі години; на устах - на протязі доби. Татуаж вкривається ніжною плівкою, яка починаючи з четвертого дня починає злущуватися. Після процедури колір фарби яскравий та концентрований, інколи надто темний. Проте через два – три тижні відбувається фізіологічна нормалізація кольору і він світліє на 20 – 40 %, - і це вже Ваш вигляд. В дальнішому, метаболізм фарби відбувається дуже повільно і по термінах вимірюється роками.

чим доглядати

обмежити велику воду (басейн, баня, сауна). Бути в чистоті. Виключити механічні та фізичні впливи на зону мікропігментації. Користуватися репаративними мазями чи кремами для сухої та подразненої шкіри. Режимні обмеження та власне догляд проводяться на протязі одного – двох тижнів. Огляд через три – чотири тижні після первинної процедури. При потребі проводиться корекція.

скільки тримається татуаж

Це індивідуально. Коливання  в термінах доволі великі. Від півроку до п’яти. В середньому – два – три роки. Залежить від пацієнта, від його шкіри, від функціонального навантаження на область мікропігментації, від часу перебування під впливом інсоляції (сонце, вітер, мороз, волога...), від  «захопленості» косметологічними процедурами.

Перманентний татуаж, чи перманентний макіяж, чи мікропігментація шкіри, чи просто татуаж - це все синоніми. Суть ж одна - в шкіру брів, повік, губ, дуже поверхнево вводиться натуральний пігмент за допомогою спеціального апарата.

Таким чином, ми підкреслюємо природну красу жінки і отримуємо прекрасний макіяж, який утримується в шкірі протягом трьох – п’яти років.

Гарний татуаж, - сповідує консерватизм, насолоджується «класикою» і спокійний до різких змін.

Отож,- перманентний татуаж надасть Вам можливість виглядати чарівно, привабливо, яскраво, протягом дня, в будь-якій ситуації, незалежно від погоди чи самопочуття.