Знижка 20% на окуляри марок:

Benetton
Dolce & Gabbana
EXTE
Iceberg
Ray-Ban

Лазерне шліфування. Омолодження


Природнє бажання кожної дівчинки, жінки, бабці бути гарною, чарівною, бажаною, викликати захоплення оточуючих. Протягом життя ми намагаємося зберегти молодість та красу. Користуємося дорогими кремами, наносимо різноманітні маски, пілінги,  робимо масажі. Відвідуємо курси мезотерапій, біоревіталізацій, редермалізацій, приймає уколи молодості і все для того щоб бути гарною та чарівною. Та от приходить час коли розумієш, що потрібно щось радикальне, хочеться щось таке зробити, щоб стало «вав» і щоб мати спокій на кілька років.

Ще до  недавнього часу єдиним засобом радикально омолодження були досить дорогі і ризиковані пластичні операції. Сьогодні ж з  появою фракційного лазера, це стало можливо і просто. 

Процес омолодження при використані лазерного шліфування відбувається:

  • по-перше малотравматично та безпечно
  • по-друге швидко та безболісно
  • по-третє, це найголовніше, абсолютно природньо за рахунок інтенсивного синтезу шкірою власного колагену.

ефект омолодження

  • процес омолодження помітний вже через тиждень після процедури,
  • наростає протягом півроку,
  • утримується від трьох до шести років.

де застосовується лазерне шліфування

Застосовують для омолодження шкіри обличчя, декольте, тильної поверхні китиць рук і взагалі шкіри в цілому.

Метод фракційного шліфування чи лазерної наноперфорації чи так званої «дот-методики» здатне викликати зворотній розвиток горизонтальних морщин на чолі.

Лазер забере мішки під очами, ліквідує нависання верхньої повіки, повністю розгладить морщини.

Після шліфування вирівнюється колір обличчя шкіра набуває здорового та живого вигляду.

Ні одна з відомих косметичних процедур, навіть пластична операція не може собі зарадити з морщинами навколо уст, морщини усмішки, та як не банально звучить, але це під силу лазерному шліфуванню, - і це доведений факт.

що дасть шкірі лазерне шліфування

  • надає ліфтинг
  • ліквідує дряблість
  • прибирає зморшки
  • усуває пігментні плями 

Лазер - це найкращий «крем» для рук. І це далеко не все, що може цей гіперболоїд інженера на ім’я МОЛОДІСТЬ.

коли можна робити
що потрібно знати

Робити можна круглий рік.  певні обмеження має літо, проте при  правильному веденні пацієнта, це обмеження перестає бути актуальним.

Такі протипокази, як  цукровий діабет, герпес не є обгрунтованими і при певній превентильній фармакологічцій підготовці не становлять ніяких загроз.

Пацієнт повинен бути здоровий, він має мати 4-5 днів на реабілітацію.Після проведення процедури повин користуватися зволожуючим кремом, тиждень обмежувати фітнес та водні процедури, протягом двох місяців користуватися сонцезахисним кремом.

Процедура може бути одноразовою або складатися з двох – п’яти  процедур, все залежить від розв'язуваних проблем. Але те, що омолоджуючий ефект видно вже після першої процедури - це реальність.

Омолодження повік